DÜNYANIN EN İLGİNÇ 10 PUBG MOBİLE HİLESİ , (Lastik Adam Hilesi, Ölümsüzlük hilesi...)

DÜNYANIN EN İLGİNÇ 10 PUBG MOBİLE HİLESİ , (Lastik Adam Hilesi, Ölümsüzlük hilesi…)

Wita TV Facebook:

Wita TV Twitch:

Wita TV Discord:

Wita TV İnstagram:

Wita TV Mail adresi: [email protected]

Gelelim hilelere
1:Aimbot
adı üstünde aimi şaşmayan hileye aimbot diyoruz. bu oyuncuların birini öldürebilmesi için tek ihtiyacı olan ateş eden bir silah ve biraz da mermi. oyunuuzda aimbot varsahiçbir şansınız olmadığını da söylemeden geçemem rozhoktaki adamı pochinkiden bile vurabiliyorlar. bu hile pubg mobilde çok yaygındır ve gerçekten kabak tadı verebilir .ama bunları tespit etmek çok kolay ve ban yeme ihtimali belki de en yüksek olan hilelerden birisi aimbottur . aimbotları tespit etmek için killfeedi sıkıca takip edin . eğer birileri kısa bir süre içinde gereğinden fazla adam vuruyorsa şüphelenmekte fayda var rank düşmemek için de en son sizi öldürmesini sağlayın alanın en alakasız yerlerinde sıralamaya oynayabilirsiniz.
ve tabi ki sizi öldürdüğünde rapor edin
2: Otomatik Headshot .
Şimdi kafalarınız biraz karışmış olabilir. aimbot ile oto headshotın farkı nedir diye. aimbot hileleri sürekli headshot atarlar ve headshot oranları çok yüksektir bu da anti hile sisteminin onların bu yüksek orana sahip olmaları yeteneklerinden mi geliyor hileden mi diye onları izlemeye başlar ve onu kolayca yakalar ama OTO headshot hilesi ilk mermiyi kafaya atar ve diğer mermileri gövdeye saydırır. bu sayede hem ölümcül hasar verir hem de rakibi headshot olarak değil gövdeden vurduğu bir mermiyle yere serer veya öldürür. bu da killinin headshot değil body shot olarak sayılmasına neden olur . bu hilelerin tespit ve banlanma oranı aimbota göre biraz düşüktür hatta yakından kapışmışsanız siz bile anlamayabilirsiniz.
3: Sekmeme hilesi
Bazen bir rakibe denk geldiğinizde çok uzak mesafelerden ip gibi spray yaptığını görmüşsünüzdür. işte bu bazen gerçekten sinir bozucu bir durum olabiliyor. mermiler arka arkaya aynı yere düştüğünde çıkardığı sesler de bi hayli ürkütücü desek yalan söylemiş olmayız. bu hileyi kullananlar hilelerini çok iyi saklarlar . öldüğünüzde mesafe çok uzak değilse onları anlamanın imkanı yoktur . tabi ki sistem bu hileleri de görebiliyor. bunları da raporlamayı asla ama asla unutmayın.
4: Wallhack
Gelelim meşhur hile wallhack’e bir evin içindesiniz ya da bir ağacın arkasına . birisinin dışardan sürekli bulunduğunuz evin dış cephesine resminizi çizdiğini gördünüz. hem de yanında bulunduğunuz duvarın hemen dışına . muhtemelen bir wallhack ile karşı karşıyasınız. eğer aimbotu yoksa onları vurmanın imkanı vardır . yerlerini kestirdiğinizde aranızda birazcık mesafe varsa bir knt tüfeğiyle tek atışlık bir zamana sahip olursunuz . bu zamanı iyi değerlendirdiğinizde bu hile çok da işlevsel bir hile değildir.

5: Noclip
bu hile wallhack kullananların wallhackin yanında tatlı olarak servis ettiği bir hiledir. oyundaki tüm duvarları yok sayar ve duvarların arkasında bulunan rakipleri de öldürebilir. wallhack ile birlikte kullanıldığında çok etkili olabilir. eğer wallhack aimbot ve noclip hilesini kullanan biriyle karşılaşırsanız o oyunu asla kazanamazsınız.
6: ESP
Esp aslında wallhackin gelişmiş versiyonudur. oyundaki lootların yerini araçların yerini düşmanların pozisyonlarını ve mesafelerini hesaplar hatta ellerindeki silahları dahi görmenizi sağlar. esp kullanan birisi oyundaki her şeyi muhtemelen biliyordur. o yüzden. ESP’ye karşı şansınız da tek mermilik zamanla sınırlıdır.
7: Speedhack
Genellikle bu hileyi kullanan aynı oyuncuyu en fazla 3-4 oyun görürsünüz. çünkü oyundaki en hızlı banlanan hiledir. gelelim hilenin içeriğine . bir oyuncu oyun motorunun açığından yararlanarak geliştirilen bu hilede. adeta flash dizisindeki barry allen misali zamanda ve mekanda çok hızlı yolculuk yapar.
8: Süper Zıplama ve Uçma hilesi
bu hile de Bir zamanların meşhur hilelerinden bir tanesiydi lobiye ne zaman girsek kaç kişinin zıpladığına göre devam etme ya da etmeme kararı alıyorduk. 10dan az zıplayan varsa sıkıntı yok 10u geçiyorsa lobiye dön . .
9: Ölümsüzlük hilesi
böyle hile nasıl mümkün oluyor bazen aklım almıyor. diyelim bir oyuncu açıkta koşuyor awmyle şak headshotu yapıştırdınız ama adam ölmedi. bu bir bug değil muhtemelen karşınızda deadpool var. ya da ölümsüzlük hilesi . ölümsüzlük hilesi seçeneği biraz daha yüksektir. bu adamlara çok dikkat edin. bunlar hariç diğer tüm hileleri öldürmek için biraz da olsa şansınız var ama bunları öldürmek gerçekten imkansız. gördüğünüz yerde raporlamaktan da asla çekinmeyin.
10: Lastik adam hilesi.
Belki de dünyanın en garip hilesi diyebileceğimiz hile bu. bir evin içindesiniz ve evinize adam yerine adamın kolu geldi. hem de elinde aug tutarak. eminim önce şoka girersiniz sonra da ne olduğunu bile anlamadan bir bakmışsınız mefta olmuşsunuz. rakip kendini bir yere kapatıyor kolunu düşmanlarının olduğu yere doğru gönderiyor.

46 thoughts on “DÜNYANIN EN İLGİNÇ 10 PUBG MOBİLE HİLESİ , (Lastik Adam Hilesi, Ölümsüzlük hilesi…)”

Leave a Comment