HİLE MİYİM? MAKRO, NO RECOIL, WALL HACK vs. PUBG Mobile ve Taş Kafa

HİLE MİYİM? MAKRO, NO RECOIL, WALL HACK vs. PUBG Mobile ve Taş Kafa

Dostlarım merhaba. Son zamanlarda sürekli artarak gelen saldırılar beni oldukça yordu. Hem onlara cevap niteliğinde, hem de kalbinde şüphe oluşmaya başlayan dostların şüpheleri gitsin diye böyle bir video hazırladım. Yanlış anlaşılmasın, iyi oynadığımı düşünmüyorum, çok daha iyi oynayanlar var. Neden bana saldırıyor bu boş beleş insanlar onu anlamıyorum. Bu videoda onlara cevap niteliğindedir.

►İletişim:
İnstagram stalk: @taskafayt & @ahmetyilidir 💬
Reklam & İş Birliği: [email protected]
Discord: 🔉

Popüler ve Sevilen İçeriklerim;
800.000 BP Sandık Açılımı:

20 vs 20 Youtuber vs Youtuber:

20 vs 20 Final Maçı:

MK14 8x Spray:

Tabancayla Rushlamak:

►Etiketler
#PubgMobile #Hack #Hile #Oyun #GamePlay #TaşKafa

26 thoughts on “HİLE MİYİM? MAKRO, NO RECOIL, WALL HACK vs. PUBG Mobile ve Taş Kafa”

  1. Yanlış anlaşılmasın, iyi oynadığımı düşünmüyorum, çok daha iyi oynayanlar var. Neden bana saldırıyor bu boş beleş insanlar onu anlamıyorum. Bu videoda onlara cevap niteliğindedir.

  2. resmen izleyicilerle dalga geçiyorsun. hile olmadığını ıspatlamak için video çekiyosun o videoda makro açıyosun! oyun makroyu yakalayamıyor diye rahat bi şekilde kullanıyosun bari bu kadar belli etme izleyicilerin arasında makro kullanan veya kullanmış olan çok kişi var makro kullanıpta bunun makro olduğunu anlamayan insan olamaz. böyle bir video çekiyosan bari bu videoda makro açma.

  3. Casım Demir

    Ne üzüyorsun kardeşim kendini böyle insanlar için boşver ateist olsan ne olacak memlekette ateist bitti de bir sen mi kaldın seninle uğraşıyorlar her koyun kendi bacağından asılırmış

  4. Umut Eren Cıkış

    Abi bosver yaa pirim kasmak icin yapiyorlar hep taskafa hile mi😂 olum yaa ne güldüm adam hakiliya video cekiyo hakliya oyun oyuyo ve kimse kimsenin dinile karışmaz o kisin allahla arasinda oruc tutmus tutmamis namaz kılmış kılmamış sizi hic alakadar etmez bu arada SEVIYORSUN AHMET ABİİ

Leave a Comment